Lesrooster


Onderstaand rooster geldt vanaf 27 augustus 2018

        ( = Dans )     ( = Sport )

 

     

Zaal 1
(Downstairs since 1987)

Zaal 2
(Upstairs since 1997)
Zaal 3
(Upper parkside since 2006)
M
A
A
N
D
A
G
09.15-10.00 Disco Workout  
     
11.00-11.15  Buik Spier Kwartier/Make your Abs burn!
     
16.00-17.00 Klassiek ballet kids groep 4/5/6/7
17.00-18.00 Afro Vibes kids groep 4/5/6/7 
18.00-19.00 Klassiek ballet begin. teens t/m volw.
19.15-20.00 Pilates
20.00-21.00 Urban/Street Jazz beginners
21.00-22.00 Jazzdance fast beginners
09.15-10.00 B.B.B. Buik Billen Benen Workout
10.00-10.45 Fit & Fun
     
     
16.00-17.00 HipHop fast beginners 7/8 + Teenage 
17.00-18.00 DIVA Dance teenage
18.00-19.00 Street/HipHop teenage
19.00-20.00 Street/HipHop 16+ / volwassenen
20.00-21.00 Street/HipHop intermediate
     
     
     
     
     
17.00-18.00 Street/HipHop kids groep 4/5/6
18.00-19.00 Street/HipHop groep 7/8
19.00-20.00 Easy Dance Class 4 Everyone
20.00-20.45 Ultimate Ballet Barre Workout
20.45-21.30 Fatburning Dance Workout (nieuw)
D
I
N
S
D
A
G
     
     
     
16.00-17.00

Klassiek kids groep 3/4/5

     
18.00-19.00 Klassiek ballet teenage
19.00-20.00 Klassiek ballet beginners
20.00-21.00 Just Dance! Beginners
21.00-22.00 Jazzdance Beginners
09.15-10.00 Total Body Workout
10.00-10.45 BodyART Stretch
     
16.00-17.00 Kids Swing & Dance groep 1/2
17.00-18.00 Showdance kids groep 3/4/5
18.00-19.00 Urban/Street Jazz teenage
19.00-20.00 Modern Jazz teenage
20.00-21.00 Jazzdance fast beginners
21.00-22.00 Modern Jazz fast beginners
     
     
     
16.00-17.00 Klassiek ballet kids groep 6/7/8
17.00-18.00 Acting & Dancing kids gr 5/6/7/8
     
19.15-20.00 B.B.B.B.
20.00-21.00 Hip Hop fast beginners
     
W
O
E
N
S
D
A
G
09.00-09.45 Peuterdans 2,5 tot 3,5 jaar
09.45-10.30 Peuterdans 3 tot 4 jaar
     
13.00-14.00 Tapdance kids fast beginners
14.00-15.00 Modern Jazz kids groep 6/7/8
     
16.00-17.00 Tapdance kids groep 3/4/5
17.00-18.00 Tapdance kids groep 6/7/8
18.00-19.00 Tapdance teenage
19.00-20.00 DIVA Dance 14 t/m 25 jaar
20.00-21.00 Street/HipHop volwassenen
     
09.00-09.45 ZUMBA
09.45-10.30 Total Body Workout
     
13.00-14.00 A.D.V- kids groep 1/2
14.00-15.00 Jazzdance kids groep 3/4/5
15.00-16.00 Acting & Dancing kids gr 5/6/7/8
16.00-17.00 Street/HipHop kids groep 7/8
17.00-18.00 Jazzdance teenage
18.00-19.00 Street/HipHop teenage
19.05-19.50 SPINNING
20.00-21.00 Just Dance! Fast beginners
21.00-22.00 Papa's Dance Class (nieuw)
     
11.00-11.45 Senioren Fit & Fun 60+
     
13.00-14.00 Klassiek ballet kids groep 3/4/5
14.00-15.00 Street/HipHop kids groep 5/6/7
15.00-16.00 Clipdance kids groep 4/5/6
16.00-17.00 Street/HipHop kids groep 3/4/5 
17.00-18.00 Street/HipHop gr 5/6/7/8 fast begin
18.00-19.00 DIVA Dance kids gr 6/7/8
19.15-20.00 Ultimate Ballet Barre Workout
20.00-20.45 ZUMBA
20.45-21.30 Keep FIT (nieuw)
D
O
N
D
E
R
D
A
G
     
10.45-11.00 Buik Spier Kwartier/Make your Abs burn
     
     
     
17.00-18.00 Wedstrijd team kids DPFC-Devotion
18.00-19.00 Spitzen les klassiek fast beginners
19.00-20.00 Irish Tapdance kids fast beginners
20.00-21.00 Irish Tapdance beginners div leeftijden
21.00-22.00 Irish Tapdance volwas. fast begin.
09.00-09.45 Combi-les
09.45-10.30 Barbell Workout
10.40-11.30 SPINNING 
     
16.00-17.00 Voorselectie DP Jazzdance 4/5/6
17.00-18.00 Jazzdance kids groep 6/7/8
18.00-19.00 Afro Vibes kids groep 8 + teenage 
19.00-20.00 Commercial Jazz teenage (nieuw)
20.00-21.00 High Heels Dance Class Fast begin. 12+ 
21.00-22.00 Contemporary Dance Class 14+ (nieuw)
09.45-10.30 Fit & Fun
10.30-11.30 Hatha Yoga
     
16.00-17.00 A.D.V. kids groep 1/2
17.00-18.00 Jazzdance kids groep 3/4/5
18.00-19.00 Dancehall kids groep 5 t/m 8 (nieuw)
19.00-20.00 Klassiek ballet fast beginners
20.00-21.00 High Heels Dance Class beg. 12+ (nieuw)
21.00-22.00 Lyrical Jazz Adults
V
R
IJ
D
A
G
09.15-10.00 Fatburning Dance Workout (nieuw)
10.00-11.00 Dance Class 4 mommy’s
     
16.00-17.00 Voorselectie DP klassiek ballet
17.00-18.00 DP kids selectie Klassiek ballet
18.00-19.00 Universal kids; Talent Class HipHop/Contemporary
19.00-20.30 Dance Pioneer teenage Dance Class
20.30-21.30 Repertoire rehearsals
09.00-10.00 Total Body Workout
10.00-11.00 Pilates
     
16.00-17.00  DP kids Jazz-Show-Techniek
17.00-18.00 Urban Comtemporary kids 5/6/7/8
18.00-19.00 Urban Contemporary Teenage
19.00-20.00 Repertoire rehearsals
20.00-21.30 Dance Pioneer Adults Dance Class
     
     
     
     
16.00-17.00 ADV kids selectie
17.00-18.00 Klassiek ballet kids groep 3/4/5
18.00-19.00 Showdance kids gr. 6/7/8
19.30-20.30 Yoga (nieuw)
 
Z
A
09.00-10.00 Jazzdance kids groep 3/4
10.00-11.00 A.D.V. kids groep 1/2
11.00-12.00 Klassiek ballet fast beginners 14+
12.00-13.00 Voorselectie DP kids Tapdance
13.00-14.00 Dance Pioneer kids sel. Tapdance
14.00-15.00 Street/HipHop teenage
15.00-16.00 Wedstrijdteam teens DPFC - Illusion
09.15-10.00 Fitball (nieuw)
10.00-10.45 B.B.B.B
11.00-12.00 A.D.V. kids groep 1/2
12.00-13.00

Street/HipHop kids groep 3/4/5

13.00-14.00 Street/HipHop kids groep 6/7/8
14.00-15.00

Partnering/Dance together with tricks and contact 12+ (vanaf 24/11)
15.00-16.00 Modern Jazz kids groep 6/7/8
09.00-09.45 Peuterdans 3 tot 4 jaar
10.00-11.00 Kids Swing & Dance groep 1/2
11.00-12.00 Jazzdance kids groep 3/4/5
     
13.00-14.00 Clipdance kids groep 4/5/6
14.00-15.00 Boys Class groep 3/4/5/6
15.00-16.00 Boys Class groep 7/8 + teenage
   
Z
O
09.00-10.00 Jazzdance kids groep 3/4/5
10.00-11.00 Jazzdance kids groep 6/7/8
11.00-12.00 Mini Boys Class gr. 1/2 (nieuw)
     
     
     

09.30-10.30 Combi-les
10.30-11.30 Barbell Workout
     
12.15-13.15   Wedstrijdteam DPFC - Rhythmic Elite
     
     
   

09.00-11.00   Kinder Dans Thema Feest!
11.00-12.00   Clipdance kids groep 7/8 + teenage
     
13.00-15.00   Kinder Dans Thema Feest!