Schedules



ZOMER rooster DPFC 2016


Het ZOMER rooster geldt alleen gedurende de periode:
11 juli t/m 21 augustus 2016

klik HIER


Vanaf maandag 22 augustus 2016 hanteren wij weer de normale openingstijden en zal ons uitgebreide groepslessen rooster weer van start gaan.


Onderstaand rooster loopt tot 11 juli 2016

 

     

Zaal 1
(Downstairs since 1987)

Zaal 2
(Upstairs since 1997)
Zaal 3
(Upper parkside since 2006)
M
A
A
N
D
A
G
     
10.45-11.00 Buik Spier Kwartier
     
16.00-17.00 Streetdance/Urban kids gr 3/4/5
17.00-18.00 Klassiek ballet kids groep 5/6/7
18.00-19.00 Klassiek ballet begin. teens t/m volw.
     
20.00-21.00 Jazzdance beginners
21.00-22.00 Streetdance/Urban beginners
09.00-09.45 B.B.B.
09.45-10.30 JUMPING-Fitness 
     
16.00-17.00 JUMPING-Dance kids groep 4/5/6
17.00-18.00 JUMPING-Dance kids groep 6/7/8
18.00-19.00 Streetdance/Urban kids groep 8
19.00-20.00 Streetdance/Urban fast begin+teens
20.00-20.45 JUMPING-Fitness
20.50-21.35 Total Body Workout
09.45-10.30 Fit & Fun
10.30-11.30 Body & Mind
     
16.00-17.00 Streetdance/Urban kids groep 5/6
17.00-18.00 Streetdance/Urban kids groep 7
18.00-19.00 Streetdance/Urban teenage
19.00-19.45 Pilates
20.00-20.45 ZUMBA
20.45-21.45 Just Dance! Fast beginners
D
I
N
S
D
A
G
09.30-10.30 Jazzdance fast beginners
10.50-11.40 BodyART Stretch
     
16.00-17.00 Klassiek ballet kids groep 3/4
17.00-18.00 Show & Musical les kids 3/4/5
18.00-19.00 Klassiek ballet teenage
19.00-20.00 Klassiek ballet beginners
20.00-21.00 Jazzdance fast beginners
21.00-22.00 Jazzdance beginners
09.15-10.00 Total Body Workout
10.00-10.45 ZUMBA
     
16.00-17.00 A.D.V. kinds groep 1/2
17.00-18.00 Jazzdance kids gr. 6/7/8 fast begin
18.00-19.00 Streetdance/Urban teenage
19.00-20.00 Modern Jazz teenage
20.00-21.00 Modern Jazz beginners
21.00-22.00 Modern Jazz fast beginners
     
     
     
16.00-17.00 Klassiek kids gr. 5 tm 8 fast begin
17.00-18.00 Streetdance/Urban kids gr 5/6/7
18.00-19.00 Acting & Dancing kids gr 6/7/8
19.00-19.45 B.B.B.B.
19.45-20.30 DPFC Circuit Training
21.00-22.00 Hip Hop volwassenen
W
O
E
N
S
D
A
G
09.00-09.45 Peuterdans 2,5 tot 3,5 jaar
09.45-10.30 Peuterdans 3 tot 4 jaar
     
13.00-14.00 Tapdance kids fast beginners
14.00-15.00 Modern Jazz kids groep 6/7/8
15.00-16.00 Klassiek ballet kids groep 5/6
16.00-17.00 Tapdance kids groep 3/4/5
17.00-18.00 Tapdance kids groep 6/7/8
18.00-19.00 Tapdance teenage
19.00-20.00 Just Dance! Fast beginners
20.00-20.45 BodyART Stretch
20.50-21.50 Klassiek ballet fast begin + spitzen
09.00-09.45 ZUMBA
09.45-10.30 Total Body Work-out
     
13.00-14.00 A.D.V- kinds groep 1/2
14.00-15.00 Jazzdance kids groep 3/4/5
15.00-16.00 Acting & Dancing kids gr 4/5/6
16.00-17.00 Streetdance/Urban kids groep 7/8
17.00-18.00 Jazzdance teenage fast beginners
18.00-19.00 Hip Hop teenage
19.05-19.50 SPINNING
20.00-20.45 JUMPING-Fitness
21.00-22.00 Streetdance/Urban volwassenen
11.00-11.45 Senioren Fit & Fun 60
     
     
13.00-14.00 Klassiek ballet kids groep 3/4/5
14.00-15.00 Streetdance/ Urban kids groep 5/6
15.00-16.00 Jazzballet kids groep 6/7/8
16.00-17.00 Streetdance/Urban kids groep 3/4
17.00-18.00 Streetdance/Urban gr 7/8 fast begin
18.00-19.00 Modern Jazz kids gr. 7/8 fast begin
19.15-20.00 Total Body Workout
20.00-20.45 ZUMBA
D
O
N
D
E
R
D
A
G
     
     
     
     
16.00-17.00 Klassiek ballet kids gr. 6/7/8
17.00-18.00 Voorselectie DP Jazzballet 4/5/6
18.00-19.00 Jazzdance teenage beginners
     
20.00-21.00 Irish Tapdance teen. & volwas. begin.
21.00-22.00 Irish Tapdance volwas. fast begin.
09.00-09.45 Combi-les
09.45-10.30 Fit & Fun
10.30-11.30 Hatha Yoga
     
16.00-17.00 Jazzdance kids groep 5/6
17.00-18.00 Jazzdance kids groep 7/8
18.00-19.00 Demo/Wedstrijd team kids DPFC
19.05-19.45 JUMPING-Fitness
20.00-20.45 SPINNING
21.00-22.00 Urban Contemporary begin.
     
     
     
     
16.00-17.00 A.D.V. kids groep 1/2
17.00-18.00 Jazzdance kids groep 3/4
18.00-19.00 Modern Jazz kids groep 5/6/7
19.00-20.00 Demo/Wedstrijd team teenage DPFC selectie
20.00-21.00 Klassiek ballet fast begin+spitzen
21.00-22.00 High Heels Dance Class
V
R
IJ
D
A
G
10.00-10.45 Pilates
     
     
15.45-16.45 Voorselectie DPkids klassiek ballet
16.45-17.45 Dance pioneer kids Klassiek ballet
17.45-18.45 Repetitie/choreografie selectie
18.45-19.45 DP teenage sel. Jazz-Show-Musical
20.00-21.00 DP teenage selectie Modern Jazz
09.15-10.00 Total Body Workout
10.00-10.45 SPINNING
     
15.45-16.45 JUMPING-Dance kids gr. 4/5/6/7
16.45-17.45 Hip Hop groep 8 t/m teenage fast beginners
17.45-18.45 DP kids selectie Jazz-Show-Musical
18.45-19.45 DP selectie Modern Jazz
20.00-21.00 DP selectie Jazz-Show-Musical
     
     
     
15.45-16.45 ADV kids selectie
16.45-17.45 Klassiek ballet kids groep 3/4/5
17.45-18.45 Show & Musical les kids gr. 6/7/8
18.45-19.45 Urban Contemporary Teenage
This class is a fusion of modern dance and urban/street. With rhythm, musicality, pulse, flow, and release. Barefeet.
Z
A
09.00-10.00 Jazzdance kids groep 3/4
10.00-10.45 Peuterdans 3 tot 4 jaar
11.00-12.00 Klassiek ballet fast beginners 15+
12.00-13.00 Voorselectie DP kids Tapdance
13.00-14.00 Dance Pioneer kids sel. Tapdance
14.00-15.00 Modern Jazz kids 7/8 fast begin
09.00-09.45 SPINNING
09.55-10.55 B.B.B.B
11.00-12.00 A.D.V. kids groep 1/2
12.00-13.00 Streetdance/Urban kids gr 3/4/5
13.00-14.00 Streetdance/Urban kids gr 6/7/8
14.00-15.00 Boys Class groep 3/4/5
15.00-16.00 Boys Class groep 6/7/8
09.00-10.00 A.D.V. kids groep 1/2
10.00-10.45 Peuterdans 3 tot 4 jaar
11.00-12.00 Jazzdance kids gr 3/4/5
12.00-13.00 A.D.V. kids groep 1/2
13.00-14.00 Acting & Dancing kids gr. 3/4/5/6
14.00-15.00 Jazzballet kids groep 6/7/8
15.00-16.00 Jazzballet fast begin kids gr. 5/6/7/8
   
Z
O
09.00-10.00 A.D.V. kids groep 1/2
10.00-11.00 Jazzballet kids groep 3/4/5
11.00-12.00 Jazzballet kids groep 5/6/7
     
12.15-14.15 Kinder Dans Thema Feest!
14.15-16.15 Kinder Dans Thema Feest!

09.15-10.15 Combi-les
10.15-11.15 Barbell Workout (nieuw)
11.15-12.00 Pilates
     
12.15-14.15 Demo/Wedstrijd team teens HipHop/Contemporary- Selectie
     
   

09.30-11.30 Kinder Dans Thema Feest
     
     
     
12.00-14.30  # Zaal verhuur RTL Telekids school